Meble kuchenne Warszawa

MIERZYMY, PLANUJEMY, PROJEKTUJEMY, WYKONUJEMY,
PRZYWOZIMY, MONTUJEMY i SERWISUJEMY

Kuchnie na wymiar – dlaczego my?

 • PRODUCENT z ponad 25-letnią tradycją

 • Precyzja wykonania i materiały doskonałej jakości

 • Wsparcie w przygotowaniu projektu i doborze materiałów

 • Możliwość negocjacji ceny

Wszyscy klienci otrzymują dodatkowo bezpłatne doradztwo w zakresie aranżacji całej kuchni.

KONTAKT

Nasze podejście do klientów

Wiemy, jak wielu kupujących obawia się stresu przy kontakcie z firmami i zatrudnionymi w nich fachowcami. Znając ten problem działamy tak, aby każdy współpracujący z nami potencjalny nabywca czuł się komfortowo. Dbamy, żeby po zakończonych pracach był zadowolony, licząc jednocześnie na to iż poleci nas, jako firmę fachową, terminową, solidną i rzetelną. Krótko mówiąc, naszym priorytetem jest indywidualny sposób traktowania każdego. Jesteśmy dumni z naszej produkcji. Wykonujemy nietypowe meble w bardzo szerokim zakresie pozwalające spełnić niestandardowe życzenia. Zarówno wymiarowo jak i materiałowo.

Nasza jakość i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam zaoferować Państwu wyroby spełniające bardzo wysokie
wymogi jakościowe. Precyzja wykonania uzyskana w procesie produkcyjnym wpływa na estetykę
tych wyrobów. Należy podkreślić, iż dla naszych dostawców, którymi są czołowi europejscy i krajowi producenci priorytetem właśnie jest jakość i trwałość.

Nasze wzornictwo i kolorystyka mebli

Staramy się dotrzeć zarówno do osób ceniących tradycję, ciepły i przytulny klimat, jak również nastawionych na nowoczesność. Chcąc wyróżnić nasze kuchnie pośród konkurencji wykorzystujemy najnowsze światowe trendy. Wzorujemy się głównie na tych, którzy od lat wiodą prym zarówno w kraju jak i zagranicą.

Nasza kompleksowa obsługa klienta

Oferujemy kompleksową usługę projektowania wnętrz i detali: wykonanie i montaż mebli na wymiar.

Nasza cena

Dla każdego ważna jest proporcja ceny do jakości. My w dostępnych cenach oferujemy produkty z
najwyższej dostępnej na rynku półki a elementy wyposażenia naszych kuchni oferujemy w cenach zakupu .

Nasza gwarancja

Na meble dajemy Państwu dwuletnią gwarancję a także serwis pogwarancyjny.

Od czego zależy koszt naszej kuchni ?

 • Koszt wykonania mebli zależy od wielu czynników: powierzchni pomieszczenia, ilości mebli, materiałów z jakiego będą wykonane, np.: fronty (lakier, fornir, drewno) oraz wyposażenia szafek (cargo, półki szuflady wewnętrzne, oświetlenie).

 • Niektóre rozwiązania zagospodarowania szafek są jednak warte zastosowania pomimo ich wyższej ceny. Ciekawym pomysłem są systemy do szafek narożnych LE MANS i MAGICCORNER, które pozwalają nam wykorzystać szafkę co do centymetra.

 • Oprócz wyżej wymienionych rozwiązań powinniśmy wziąć pod uwagę blaty. Muszą być przede wszystkim odporne i trwałe. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości balaty czołowych producentów krajowych i zagranicznych.

 • Cenę mogą również podnieść różnego rodzaju dodatki, takie jak: ledy, uchwyty frezowane, listwy wykończeniowe, lacobel, który znajduję się między górnymi a dolnymi szafkami.

 • Największą zaletą mebli kuchennych jest fakt, że wykonane są z lepszych jakościowo materiałów, płyt, oklein i lakierów, niż te które dostępne są w sklepach meblowych.

 • Kolejnym atutem jest ich niepowtarzalny wygląd oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Kupując nasze produkty wystawiacie nam Państwo oceny i mobilizujecie nas do dalszej, wytężonej pracy.

Co zapewniamy naszym klientom ?

 • Estetykę wykonania mebli

 • Ich funkcjonalność

 • Ergonomię w kuchni (o której często zapominamy)

 • Bezpłatny projekt i opiekę projektanta

 • Cenę adekwatną do użytych materiałów

 • Nadzór i montaż

Przy projektowaniu kuchni oprócz własnych pomysłów warto skorzystać z porady projektanta, który fachowo doradzi w zakresie doboru materiału i kolorystyki. Wykona projekt dzięki czemu będziemy mogli podjąć optymalną decyzję.

Nasi kreatywny projektanci wnętrz zaprojektują wnętrza, które będą odzwierciadlały osobowość, styl życia i indywidualne preferencje zamawiającego. Specjalnie dla Państwa połączymy w jedną całość wzornictwo i funkcjonalność, a po akceptacji projektu zrealizujemy go zgodnie z planem od A do Z – szybko, profesjonalnie i w terminie.

Nowoczesne kuchnie – kompleksowe projektowanie od A do Z

Zaprojektujemy: Twoja kuchnia od A do Z.

W ramach naszych usług:

 • odwiedzimy dom lub mieszkanie, aby obejrzeć wnętrza oraz poznać preferencje i wszystkie życzenia

 • na podstawie wstępnych pomiarów i informacji wykonamy indywidualny projekt uwzględniający wszystkie sugestie i/lub nasze autorskie propozycje

 • zadbamy, aby projekt łączył efektowną stylizację z funkcjonalnością, dzięki której codzienność będzie przyjemniejsza i bardziej wygodna

 • doradzimy optymalny wybór materiałów, aby zapewnić wnętrzom design, na jakim Ci zależy

 • zapewnimy konkretne oszczędności na materiałach, meblach i dodatkowych elementach wystroju

 • wykonamy ponadto unikalne meble na wymiar, idealnie wkomponowane w nowe wnętrze domu lub mieszkania

 • zrealizujemy projekt rzetelnie, sprawnie i czysto a także terminowo

Na życzenie zaprojektujemy pojedyncze meble, wnętrza lub doradzimy jak urządzić kuchnię.

Zaproś nas do siebie w umówionym terminie – przyjedziemy, porozmawiamy, zmierzymy, podpowiemy, zaprojektujemy najlepsze rozwiązania dla twojej kuchni. A potem wykonamy , dostarczymy i zamontujemy ją wraz ze sprzętem AGD.

Przygotowujemy zabudowy odznaczające się wyjątkowym stylem i funkcjonalnością. Kuchnia na wymiar wykonana w ramach naszej produkcji dostosowana jest do konkretnych pomieszczeń na wielu płaszczyznach. Uwzględnia bowiem charakter aranżacji i dopasowuje rodzaj wykończenia frontów. Jednocześnie istotne znaczenie ma dla nas zagwarantowanie walorów użytkowych. Do naszych kuchni wprowadzamy różnego rodzaju rozwiązania konstrukcyjne, a także nowości techniczne.

Meble kuchenne na wymiar posiadają korpusy wykonane z:

 • płyt laminowanych Kronopol, Pfleiderer lub Egger,

 • płyt fornirowanych.

 • MDF lakier mat i połysk

Przy ich konstruowaniu wykorzystujemy akcesoria renomowanych firm (BLUM, GTV, REJS oraz PEKA) np. kosze, wieszaki, uchwyty meblowe, prowadnice do szuflad i wiele innych.

W zakresie mebli kuchennych możemy zaproponować fronty:

 • z litego drewna,

 • fornirowane

 • MDF lakierowanych (na dowolny kolor w macie, połysku),

 • MDF oklejanego folią (w dowolnym odcieniu)

 • aluminiowe marki ZOBAL (z wypełnieniem szklanym w różnych kolorach i grafikach na przeszkleniach),

 • ramowe z dowolnie wybranym przez Klienta wypełnieniem.

Proponujemy blaty:

 • postforming o różnej grubości (#28 mm, #38 mm, #49 mm oraz #74 mm),

 • granitowe i marmurowe,

 • z konglomeratu (w szerokiej palecie kolorystycznej),

 • drewniane

Umożliwiamy stworzenie kompleksowej zabudowy – zarówno w nowych kuchniach na wymiar jak i kuchniach modernizowanych. Wprowadzamy do naszych konstrukcji nowe, sprawdzone rozwiązania techniczne, które ułatwiają wykonywanie szeregu czynności – od przechowywania zapasów, aż po przygotowywanie posiłków. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy, ale też do około 40 km poza jej granicami.

Przygotowujemy dla naszych Klientów modne propozycje zabudowy. Wykonujemy m.in białe kuchnie na wymiar. Jest to trend, który od kilku sezonów bardzo mocno przebija się we wnętrzarstwie. Odznacza się wyjątkowo nowoczesnym i minimalistycznym charakterem. Tworzymy przestrzenie w pełni wykorzystując kolor biały przy meblach i sprzęcie.

Zainteresowaniem wśród miłośników nowoczesnego wzornictwa cieszą się meble z frontami i blatami utrzymanymi w charakterze wysokiego połysku. Idealnie gładka powierzchnia w połączeniu z szerokim wyborem kolorystycznym pozwala przygotować niezwykle atrakcyjne zestawienia – odpowiednio dopasowane do wyglądu i stylu wnętrza.

Wykorzystujemy piękno naturalnego materiału. Przygotowujemy meble kuchenne na zamówienie z litego drewna, dzięki czemu konstrukcje cechuje szczególna estetyka o nieco rustykalnym charakterze. Fronty szafek mogą być przygotowane zgodnie z preferencjami – w określonym
wybarwieniu oraz z wykorzystaniem określonego stylu żłobień.

Dla miłośników tradycji możemy zaproponować klasyczne meble kuchenne. W estetyce wyraźnie widać elementy drewniane lub ze stylizowanego MDFu. Nawet najdrobniejsze detale są szczegółowo dobierane, aby zagwarantować jak najlepsze dopasowanie estetyczne. Pomimo tradycyjnego stylu dbamy o nowoczesne rozwiązania techniczne.

Przygotowujemy kuchnie na wymiar dla wszystkich, którzy uwielbiają grę kolorów. Wykonujemy
meble na zamówienie w nawet najbardziej finezyjnych zestawieniach barw. Możemy zaproponować
fronty szafek w różnych barwach i odcieniach, dekorach i deseniach, a także bardzo atrakcyjne wizualnie blaty. Realizujemy wymarzone koncepcje.

Połączenie kolorów, odmiennych faktur i różnych materiałów pozwala tworzyć mieszane kuchnie na wymiar. Odznaczają się one bardzo ciekawym wyglądem. Umożliwiamy stworzenie zabudowy o odmiennych frontach szafek górnych i dolnych. Eklektyczne zestawienia pozwalają na osiągnięcie
bardzo ciekawych efektów.

Wyspa kuchenna

We współczesnej kuchni potrzebujesz miejsca na lodówkę, piekarnik z kuchenką, zlewozmywak, oraz
blat kuchenny o powierzchni wystarczająco dużej, byś mógł pomieścić na nim kilka podstawowych urządzeń kuchennych i zapewnić jednocześnie wystarczającą ilość miejsca na komfortowe
przygotowanie posiłku. Umieszczenie wszystkich tych elementów wzdłuż pojedynczej ściany kuchni może okazać się problematyczne. Z rozwiązaniem przychodzi wyspa kuchenna.

Jakie możliwości oferuje wyspa w kuchni?

Wyspa kuchenna jest konstrukcją z szafek kuchennych, blatu, oraz innych elementów — która jest odrębną konstrukcją, oddzieloną od zabudowy kuchni umiejscowionej wzdłuż ścian. Projektowanie
kuchni z wyspą umożliwia wiele wymiernych korzyści. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne oferujące dodatkową przestrzeń wewnątrz szafek kuchennych, jak i zapewniająca dodatkowe miejsce na blacie. W zależności od Twoich potrzeb wyspa taka może składać się jedynie z szafek kuchennych i blatu — lub może zostać wyposażona w zabudowany wewnątrz zlewozmywak, lub
kuchenkę wraz z wiszącym nad nią okapem.

Wykonując codzienne czynności kuchenne na wyspie, możesz być zwrócony na pomieszczenie, na które otwarta jest kuchnia — zamiast być ciągle zwróconym twarzą do ściany. Taki projekt umożliwia również wygodniejsze współdziałanie większej ilości osób w kuchni oraz zapewnia swobodniejsze poruszanie się wzdłuż kuchennego trójkąta.

Szafki narożne Le Mans i Magic Corner

Szafki narożne ze względu na swoje położenie były często piętą achillesową każdej kuchni. Dotarcie
do najgłębiej osadzonego w nich garnka wymagało często nie lada akrobacji i — powiedzmy sobie szczerze — nie było wygodne ani praktyczne. Rozwiązaniem dla tej sytuacji są systemy Le Mans i Magic Corner – dostępne dla kuchni na wymiar.

Na czym polegają systemy szafek narożnych Magic Corner i Le Mans?

To mechaniczne systemy wysuwanych na szynach półek lub koszy połączonych z ramą na froncie
szafki – dzięki temu, w trakcie otwierania drzwi szafki, jednym płynnym ruchem wysuwają się również koszyki lub półki zwane „nerkami” – ze względu na charakterystyczny kształt. Umożliwia to wygodny, szybki dostęp do przedmiotów przetrzymywanych wewnątrz, bez konieczności schylania się, ani sięgania na sam koniec szafki. Widoczne na zdjęciu ramy wokół każdej z półek, pomagają zatrzymać naczynia lub inne przedmioty w miejscu, nawet w przypadku, w którym otworzysz szafkę gwałtownym ruchem. Dzięki wykonaniu szafek kuchennych z systemem Magic Corner lub Le Mans na zamówienie do kuchni, będą one wysuwać się płynnie i cicho, a ich otwarcie nie będzie cięższe od otwarcia zwykłej szafki Cargo.

Meble na wymiar do kuchni — Fronty Lakierowane MDF

MDF (ang. Medium-Density Fibreboard) to inaczej płyta pilśniowa o średniej gęstości i jest ona jednolitym, wygodnym w obróbce nowoczesnym materiałem stolarskim. Nie należy jej mylić z przestarzałą i kruchą płytą wiórową. MDF stosowany do aranżacji nowoczesnych przestrzeni kuchennych stał się jednym z ulubionych materiałów wśród konsumentów urządzających swoje wymarzone kuchnie na zamówienie. Zarówno z estetycznego, jak i praktycznego punktu widzenia, MDF jest świetnym wyborem podczas projektowania ekskluzywnych mebli na wymiar.

Płyta MDF dzięki swojej wszechstronności umożliwia wykonywanie z niej frontów do szafek kuchennych w wielu wymiarach, kształtach i kolorach. Bez względu na metraż kuchni, a także projekt,

rozmieszczenia i ilość szafek kuchennych – korzystając z MDF-u uzyskasz gładkie, jednolite w kolorystyce, odcieniu i fakturze fronty — w takiej ilości, w jakiej potrzebujesz. Dodatkowo nowoczesne meble kuchenne z MDF-u charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć, zmiany temperatury i uszkodzenia mechaniczne – które są w kuchni obecne prawie przy każdym jej użytkowaniu. Czynniki te mogą mieć negatywny wpływ na wiele materiałów gorszej jakości — wypaczając je po pewnym czasie lub zmieniając miejscami ich odcień. Lakierowanie frontów MDF utrzymuje je w wysokim połysku, ale umożliwia również uzyskanie wersji matowej, jeżeli taki efekt pragniesz uzyskać w swojej kuchni.

Zabudowany piekarnik czy wolnostojaca kuchnia

Niektóre rozwiązania są z nami tak długo, że nie widzimy już ich najoczywistszych wad. Tak na
przykład jest z piekarnikiem w kuchni, który od zawsze znajdował się pod kuchenką, a więc na wysokości naszych kolan. Pieczenie w nim związane było z ciągłym schylaniem się lub kucaniem – nawet tylko po to, by zobaczyć, w jakim stanie znajduje się obecnie przygotowywane przez nas danie. Nawet mniej wygodne okazywało się jednak wciąganie z niego gorącego, żaroodpornego naczynia.

Czy wysoka zabudowa piekarnika jest możliwa w każdej kuchni?

Projektowanie kuchni ściśle związane jest z dostępnym metrażem przestrzeni pod kuchnię, jak również wieloma innym elementami. Czy okna umożliwiają wysoką zabudowę kuchni? Czy znajdzie
się w niej miejsce na wszystkie inne elementy? Dopiero znając wszystkie parametry oraz wymagania naszych klientów możemy odpowiedzieć na takie pytanie. Nasi Klienci coraz częściej chcą takie rozwiązanie, jakim jest wysoka zabudowa piekarnika. Wiąże się to z rosnącym trendem związanym z aranżacją mebli kuchennych, jako miejsca wygodnego, funkcjonalnego i dostosowanego do codziennego użytkowania.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90

Zobacz również

Łazienkowe

MEBLE ŁAZIENKOWE

To z kolei miejsce gdzie na krótki czas możemy odizolować się od innych, a także świata zewnętrznego, aby wyciszyć się i odprężyć. Meble, które temu towarzyszą, muszą odpowiednio „wsłuchać się w nasze emocje”.

zobacz więcej

Pokojowe

MEBLE POKOJOWE

Od tego czy będziesz wśród nich pracował, czy raczej odpoczywał, zależy ich design i funkcjonalność.

zobacz więcej

Szafy wnękowe

SZAFY WNĘKOWE

Nasza oferta zabudowy wnęk to szafy z drzwiami przesuwnymi w systemie SEVROLL, który świetnie wpisuje się w najnowsze, światowe trendy designu. Zawsze niezawodne i funkcjonalne.

Pragnienie pięknych wnętrz stale motywuje projektantów systemu SEVROLL do wprowadzania coraz to nowszych technologii.

zobacz więcej

Gabloty

GABLOTY

Gabloty służą do wyeksponowania wybranych przedmiotów w miejscach do tego przeznaczonych.


zobacz więcej

Ściany działowe

ŚCIANY DZIAŁOWE

Porozmawiaj z nami o nowoczesnym systemie ścian dzielących powierzchnię, bazujących przede wszystkim na konstrukcji aluminiowej.

zobacz więcej

Zobacz nasz profil na FacebookZobacz nasz profil na Facebook