Projekt kuchni na wymiar nr.6

Prezentowany zestaw mebli na zamówienie w pełni odpowiada na oczekiwania wszystkich miłośników kuchennej klasyki. Połączenie francuskiego stylu, pełnego lekkości i symetrycznego porządku oraz ponadczasowej trwałości drewna i szkła zaowocowało stworzeniem zabudowy, w której żaden element nie znalazł się przypadkowo. Przemyślana kompozycja i możliwość dopasowania do każdego wnętrza to tylko niektóre zalety tej stylowej kuchni, która przeniesie paryską elegancję do Państwa domów.

Stylowa kuchnia na wymiar – poznaj jej najważniejsze zalety:

  • idealna do klasycznych aranżacji w stylu francuskim i angielskim,
  • atrakcyjny efekt wizualny potęgowany przez blat w kontrastującym kolorze,
  • zastosowanie najwyższej jakości komponentów i mechanizmów,
  • szeroki wybór wyposażenia dodatkowego,
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni – zarówno w niewielkiej, jak i bardziej obszernej kuchni.

Oferowany projekt jesteśmy w stanie zmodyfikować na indywidualne zamówienie Klienta, dostosowując ilości i wymiary szafek, ich układ i wyposażenie do Państwa indywidualnych potrzeb. Zestaw oferuje wszystkie atrybuty klasycznej francuskiej kuchni: przeszklone fronty w ponadczasowym kolorze bieli, delikatny frez wokół drzwiczek czy dyskretne, eleganckie uchwyty, przyjemnie kontrastujące z całością aranżacji. Jednocześnie, zastosowanie kontrastowej kolorystyki blatu oraz dolnych szafek przełamuje klasyczny trend, dzięki czemu zabudowa jest nowocześniejsza i bardziej odważna.

KONTAKT

Klasyczne kuchnie na zamówienie – Warszawa

Do stworzenia zestawu posłużyły nam najwyższej jakości komponenty. Korpusy i fronty szafek wykonane zostały z trwałej, odpowiednio grubej płyty meblowej. Blaty kuchenne wyprodukowane są z wodoodpornej, laminowanej płyty wiórowej, przystosowanej do indywidualnej zabudowy płytą grzewczą, zlewozmywakiem oraz innymi elementami wyposażenia. Fronty osadzone zostały na solidnych systemach uchylnych, gwarantujących wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Dzięki przeszklonej zabudowie górnych szafek całość kompozycji prezentuje się lekko i nowocześnie, zachowując przy tym najważniejsze cechy kuchennej klasyki w ponadczasowym, paryskim stylu.

Meble kuchenne na wymiar – Żar & Kar

Oferujemy szerokie możliwości zabudowy zestawów kuchennych do kawalerek oraz bardziej przestronnych mieszkań i domów jednorodzinnych. Wszystkie nasze realizacje łączą w sobie ponadczasową elegancję z elementami nowoczesności. Zamawiając meble do kuchni na wymiar w naszej warszawskiej firmie, zyskują Państwo pewność najwyższej jasności wykonania oraz darmowego, indywidualnego projektu i doradztwa na każdym etapie realizacji.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90