Okna podawcze

Szukasz wyposażenia do punktu sprzedaży? Standardowe okna podawcze służą do obsługi klientów. Są one również używane w placówkach medycznych lub urzędach. Ich budowa pozwala na swobodną komunikację pomiędzy pracownikiem a osobą odwiedzającą dane miejsce. Wyróżniamy modele otwierane w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej. W tym miejscu zamówisz wytrzymałe konstrukcje z pojedynczą szybą. Dowiedz się więcej już teraz!

Czym charakteryzują się okna podawcze?

Szkło zapewnia bezpieczne warunki pracy i właściwy dystans pomiędzy dwoma osobami. Oferujemy okno podawcze pozbawione przegrody termicznej. Dzięki niemu pracownicy mogą obsługiwać klientów w komfortowych warunkach. Konstrukcja utrudnia również kradzieże w niewielkich sklepach. Proponujemy proste modele wyposażone w zamek bagnetowy. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Utrzymywanie dystansu

Specjalne okna podawcze tworzą fizyczną barierę pomiędzy klientami a pracownikami. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie występuje duża rotacja osób. Szyba pomaga również kontrolować wymianę dokumentów, pieniędzy lub przedmiotów. Przesuwne elementy umożliwiają sprawne przekazywanie niezbędnych rzeczy. 

Bezpieczne warunki pracy

Konstrukcja z oknem stałym zapewnia higieniczne warunki pracy. Stanowi  podstawowy element wyposażenia recepcji w przychodniach oraz szpitalach. Szybki okazały się niezastąpione szczególnie w okresie pandemii. Warto minimalizować ryzyko zakażenia nie tylko w placówkach medycznych, ale również urzędach i sklepach. Zapytaj o dostępne produkty i przygotuj bezpieczne stanowisko dla pracowników!

Nietypowa budowa okna

Dostępne modele są wykonane z cienkiego, lecz wytrzymałego materiału. Szkło hartowane lub pancerne zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Niektóre konstrukcje podawcze mają udogodnienia takie jak szufladki oraz przesuwne mechanizmy. Co ważne, są one zamykane na kluczyk. Dzięki temu możesz być spokojny o przedmioty pozostawione na stanowisku pracy. Proponujemy projekty w wielu rozmaitych kolorach. Zapraszamy do kontaktu!

Wygodna komunikacja dla obu stron

Nasze modele pozwalają na szybką wymianę dokumentów lub pieniędzy. Warto dodać, że szyba nie przeszkadza w prowadzeniu rozmowy z klientem. Tutaj zamówisz okna podawcze, które umożliwiają swobodną komunikację. Ma ona na celu ułatwienie procesu obsługi i zapewnienie komfortowych warunków dla obu osób. Taka bariera daje wrażenie większej prywatności i zaznacza granice w kontakcie z innymi ludźmi. Zerknij na przykładowe produkty już teraz!

Okna podawcze – postaw na sprawdzone modele

Popularne okna podawcze ułatwiają obsługę klienta. Ich zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków do pracy. Bezpieczne szkło ogranicza kontakt z klientem do minimum. Dzięki temu możesz uchronić się przed bakteriami lub wirusami. Taka konstrukcja powinna być elementem wyposażenia placówek nie tylko w czasie pandemii. Proponujemy modele otwierane w płaszczyźnie poziomej lub pionowej. W tym miejscu z łatwością dopasujesz projekt do swoich potrzeb. Masz pytania? Nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą. Zapraszamy do zakupów!

Wyróżniane są wg: rodzaju profilu, sposobu otwierania oraz ilości skrzydeł.

Stosowane okna podawcze nie mają przegrody termicznej, a okna wypełnione są pojedynczą bezpieczną szybą. Otwierają się w płaszczyźnie poziomej lub pionowej.

Zobacz galerię okien podawczych

Zobacz również
Okna Drewniane
OKNA DREWNIANE

W czasie produkcji okien drewnianych stosowana jest m.in. trójwymiarowa klejonka, która daje odporności na zginanie i wypaczanie (te negatywne cechy były do tej pory główną wadą okien drewnianych). Obróbka ręczna, to ostateczne dopieszczenie produktu. Dzięki niej uzyskuje się odpowiednie parametry.

zobacz więcej

Okna PVC
OKNA Z TWORZYW PVC

W naszej ofercie okien PVC znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów, który przez cały czas poszerzamy. Pozwoli to z pewnością wybrać coś co idealnie pasuje do każdej indywidualnej potrzeby.
Pamiętajcie - okna PVC w odróżnieniu od okien PCV nie zawierają kadmu i ołowiu.

zobacz więcej