Projekt kuchni na wymiar nr.5

Stylowa, nowoczesna zabudowa kuchenna, łącząca w sobie ponadczasową moc drewna z ekskluzywnym pięknem akrylu. Precyzyjne wykonanie mebli oraz ich niebanalna estetyka zapewniają najwyższy komfort, oraz satysfakcję z użytkowania. Komplet doskonale prezentuje się w przestronnej kuchni, oferującej szerokie możliwości zabudowy. Dzięki swojej prostocie, łączeniu stylów oraz wysokiej ergonomii użytkowania, zaprojektowana na wymiar kuchnia w pełni odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasze nowoczesne kuchnie wykonujemy na zamówienie Klientów z całej Warszawy oraz okolic.

Najważniejsze zalety zestawu:

  • ponadczasowa elegancja do klasycznych i współczesnych aranżacji,
  • połączenie naturalnego charakteru drewna z nowoczesnością,
  • lakierowane fronty z relingami dające ekskluzywny efekt glamour,
  • szerokie możliwości dostosowania zabudowy do wnętrza,
  • system cichego domykania – bezgłośne użytkowanie,
  • trwałość dzięki wykonaniu z najlepszej gatunkowo płyty meblowej.

KONTAKT

Najwyższa jakość materiałów i niebanalna kolorystyka

Dla zapewnienia ponadprzeciętnej trwałości wszystkie elementy zestawu mebli kuchennych zostały wykonane z najlepszej jakości płyt wiórowych. Zarówno korpusy szafek, ich fronty, jak i blaty zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy, biorąc pod uwagę trendy oraz własne, wieloletnie doświadczenia. Pełna integracja systemu meblowego z oferowanym przez nas sprzętem AGD pod zabudowę sprawia, że całość prezentuje się spójnie i niezwykle efektownie. Zestaw cechuje się maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni, dzięki dużej ilości półek, pojemnych szuflad oraz łatwo dostępnych szafek. Kuchnia może zostać wykonana zarówno w standardowych, jak i nietypowych wymiarach, a ponadczasowe połączenie drewna i akrylu będzie prezentowało się spektakularnie niezależnie od wybranej przez Państwa kolorystyki.

Meble kuchenne na zamówienie – Warszawa

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo komfort kompleksowej realizacji zamówienia w jednym miejscu. Dedykowany projekt kuchni na wymiar, doradztwo oraz współpraca na każdym etapie inwestycji dają gwarancję zabudowy w pełni dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Bez względu na to, który model kuchni Państwo zamówią, gwarantujemy jego profesjonalne wykonanie, w pełni dopasowane do układu pomieszczenia, stylu aranżacji oraz warunków konstrukcyjnych i architektonicznych. W razie potrzeby zapewniamy również bezpłatne doradztwo w zakresie projektowania wystroju całego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej wyceny na meble.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90