Projekt kuchni na wymiar nr.8

Zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie użytkowania oraz ponadprzeciętnych doznaniach estetycznych, nowoczesna kuchnia na wymiar, pasuje do każdego wnętrza. Połączenie matowych, laminowanych frontów ze subtelnym akcentem naturalnego drewna pozwoliło uzyskać spektakularny efekt modnego, a jednocześnie przytulnego pomieszczenia. Zaprojektowana w tym samym stylu wyspa kuchenna wpisuje się w koncepcję współczesnej aranżacji, zapewniając jednocześnie łatwiejszy dostęp do wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia zabudowy.

Nowoczesne meble kuchenne – najważniejsze zalety zestawu:

  • zabudowa utrzymana w minimalistycznej stylistyce,
  • drewniane akcenty ocieplają wnętrze kuchenne,
  • subtelne zestawienie faktur i kolorów skutkujące idealną harmonią,
  • centralna wyspa, oddzielająca przestrzeń kuchenną od salonu (na zamówienie),
  • możliwość doboru wymiarów, ilości i rozkładu szafek według indywidualnego zamówienia.

KONTAKT

Stylowe kuchnie na wymiar

Walory tej stylowej, nowoczesnej zabudowy docenią zarówno rodziny z dziećmi, jak i te osoby, które z racji przyjętego stylu życia pobyt w kuchni ograniczają do niezbędnego minimum. W parze z ciekawą estetyką idzie ponadprzeciętna funkcjonalność mebli, które możemy wyposażyć w przestronne półki, pojemne szuflady oraz wiele dodatkowych akcesoriów, w zależności od Państwa preferencji. Systemy cichego domyku, stosowane w realizowanych przez nas projektach charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością. Dzięki temu kuchnie nawet po wielu latach intensywnego eksploatowania pozostaną one równie piękne, jak w dniu montażu. Korpusy, fronty oraz blaty szafek wykonane zostały z najtrwalszego rodzaju płyty, co daje gwarancję ich wytrzymałości i odporności na trudy codziennego użytkowania. Uniwersalny charakter wyposażenia potęguje możliwość wyboru indywidualnego wzornictwa z szerokiej gamy dostępnych kolorów i faktur.

Kompleksowe realizacje mebli na zamówienie – Warszawa

Projektowane przez nas nowoczesne meble kuchenne na wymiar przygotowujemy w sposób kompleksowy i pełnym zakresie. Począwszy od wykonania dedykowanego projektu pod indywidualne zamówienie, poprzez produkcję, aż po dostawę mebli i AGD oraz montaż zabudowy u Klienta. Na każdym etapie realizacji zlecenia, gwarantujemy fachowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie aranżacji i wystroju, oświetlenia czy wyposażenia całego pomieszczenia. Prezentowany zestaw kuchenny zostanie dopasowany do indywidualnych uwarunkowań architektonicznych oraz wymiarów pomieszczenia tak, by możliwe było maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu Klientów z całej Warszawy oraz okolic.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90