Zabudowa balkonów Warszawa

W skład naszej oferty remontowo-budowlanej wchodzi także zabudowa balkonów. Wykonujemy ją od projektowania poprzez produkcję i montaż wg. Systemu Copal (certyfikat aprobaty technicznej ITB AT – 15 -5662 -/ 2002). Zabudowa balkonów tworzy konstrukcje nowoczesne, podwyższające estetykę oraz funkcjonalność zewnętrzną i wewnętrzną mieszkania.

Co to jest system Copal?

To systemem przesuwnych elementów okien i drzwi o lekkiej, aluminiowej konstrukcji z anodowaną lub lakierowaną powierzchnią.

Co daje zabudowie balkonu anodowanie i lakierowanie konstrukcji?

 • Zabezpiecza ją przed korozją,
 • Zabudowa balkonów nie wymaga malowania i konserwacji,
 • Przedłuża czas użytkowania zabudowy balkonów. – W połączeniu ze szkłem gwarantuje jej wysoką estetykę.

Z czego jest wykonywana zabudowa balkonów?

W skład systemu wchodzą:

 • Elementy przesuwne: lekkie drzwi i okna
 • Konstrukcje stałe zabudowy balkonów: ścianki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zadaszenie (przydatne zwłaszcza na górnych piętrach jako ochrona przed deszczem z góry).
 • Okna stałe i uchylne: mające zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń,
 • Przeszklenia powierzchni: podwyższające estetykę konstrukcji zabudowy balkonów.

Co daje zabudowa balkonów?

 • Latem zabezpieczamy mieszkanie przed hałasem i pyłem, a w zimie przed śniegiem i wdmuchiwanym przez wiatr zimnym powietrzem. W ten sposób docieplamy mieszkanie i oszczędzamy wymierne pieniądze.
 • Chronimy mieszkanie przed włamaniem stosując kluczyki do drzwi i okien.
 • Na specjalne życzenie możemy jeszcze podwyższyć stopień bezpieczeństwa montując dodatkowo bezpieczną szybę, lub zamontować zamki blokujące (hakowe).
 • Podwyższamy metraż mieszkania poprzez stworzenie dodatkowej powierzchni, którą można przeznaczyć np. na pomieszczenie gospodarcze, miejsce zabaw dla dzieci, rekreację, oranżerię. Generalnie przeszklenie balkonu czyni go bardziej użytecznym i funkcjonalnym.

Jakie indywidualne korzyści daje Państwu nasza zabudowa balkonów?

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu naszej firmy nabytemu w branży remontowo-budowlanej wybierzemy i zamontujemy Państwu:

 • Konstrukcje lekką, a więc bezpieczną
 • Wykonamy jej szybki i czysty montaż, stosując optymalne rozwiązania dla każdych indywidualnych warunków zabudowy.
 • Zamontujemy konstrukcję łatwą w demontażu okien przy ich mycia. Wtedy okna w prosty sposób są wystawiane z torów prowadnic.
 • Zapewnimy możliwość użytkowania dodatkowej powierzchni przez cały rok, obniżając przy tym poziom hałasu zewnętrznego o kilkanaście dB.
 • Jako eksperci w tej dziedzinie dzięki dobraniu optymalnej konstrukcji nasza zabudowa balkonów podniesie wartość mieszkania ze względu na podwyższenie jego standardu i komfortu.

Przegląd systemów

System Copal

SYSTEM RAMOWY COPAL


Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa.

zobacz więcej

SYSTEMY COVER

SYSTEMY BEZRAMOWE COVER


COPAL COVER to bezramowe zabudowy balkonów, loggii, werand i tarasów. System doskonale pasuje do wszystkich typów balkonów, bez względu na ich rozmiar i kształt. Dzięki swojej konstrukcji, panele przejeżdżają przez narożniki o kącie 90 °, jak również istnieje możliwość konstruowania balkonów łukowych przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu.

zobacz więcej

SYSTEM VISION

SYSTEMY BEZRAMOWE VISION


COPAL VISION to system którego działanie opiera się na innowacyjnej konstrukcji układu jezdnego rolek pionowych. Przesuwanie paneli szklanych jest dzięki temu ciche i nie wymaga użycia siły. System ten pozwala na takie ułożenie okien, iż jest on zupełnie niewidoczny i umożliwia swobodny przepływ powietrza.

zobacz więcej

Certyfikaty

CERTYFIKATY JAKOŚCI


Kliknij na poniższy link aby zapoznać się z certyfikatami jakosci oraz dokumentacją technologiczną.

zobacz więcej

Zobacz nasz profil na FacebookZobacz nasz profil na Facebook