Systemy bezramowe Cover

Szczególnie w okresie wiosennym i letnim pragniemy maksymalnie wykorzystać piękną pogodę i nacieszyć się słońcem oraz ciepłem. Najwygodniejszą formą korzystania z tej przyjemności bez wychodzenia z domu jest udanie się na balkon, taras, loggię, werandę czy podwórko. Właściwie zaprojektowane i wyposażone pozwalają nam na kontakt z naturą i korzystanie z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego też chcemy odpowiednio zabezpieczyć takie miejsce wypoczynku przed czynnikami atmosferycznymi, aby móc z nich korzystać nawet w przypadku brzydkiej aury. Najlepszym rozwiązaniem jest zabudowa balkonu. Firma Żar-Kar Warszawa wykonuje kompleksowe prace remontowe i budowlane, oferując systemy bezramowe Copal Cover, które pozwalają na stworzenie pięknych i funkcjonalnych przesłon w nowoczesnym wydaniu.

Jakie możliwości daje zastosowanie systemu bezramowego Cover?

COPAL COVER to bezramowe zabudowy balkonów, loggii, werand i tarasów. System doskonale pasuje do wszystkich typów balkonów, bez względu na ich rozmiar i kształt. Dzięki swojej konstrukcji, panele o szerokości do 700 mm przejeżdżają przez narożniki o kącie 90 °, jak również istnieje możliwość konstruowania balkonów łukowych przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu. Brak ram nadaje luksusowego i nowoczesnego wyglądu każdemu budynkowi i pasuje do różnych rodzajów architektury. Jest także w pełni bezpieczny. Zastosowane zabezpieczenia antywłamaniowe stanowią dodatkową barierę bezpieczeństwa, zapewniając także ochronę dzieciom korzystającym z balkonu. Osłony chronią wnętrze przed hałasem oraz czynnikami atmosferycznymi, a także zimnem. Szczelność szyb znacznie poprawia bilans energetyczny budynku, zmniejszając utraty ciepła. Użyte samozamykacze uniemożliwią także samoistne otworzenie się drzwi pod wpływem wiatru. Zabudowa balkonów i tarasów w tej technice pozwala na użycie różnego rodzaju szyb, można wybrać szkło hartowane o grubości 6/8/10 mm. Przesłona może sięgać balustrady lub sięgać posadzki w formie drzwi o wysokości do 2700 mm.

cover

Zalety zabudowy balkonów, tarasów i werand w technice Cover

Zainstalowanie osłony na często wykorzystywanej przestrzeni zewnętrznej zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale także chroni przed wiatrem, deszczem i zimnem. Z kolei bardzo nasłonecznione kierunki można dzięki nim łatwiej odgrodzić od bezpośredniego słońca, zakładając żaluzje lub rolety przeciwsłoneczne. Uzyskaną dodatkową przestrzeń w domu da się wykorzystać do stworzenia oranżerii albo ogrodu zimowego. Istnieje jednak wiele innych powodów do wykorzystania osłon balkonu. W naszym portfolio mamy zdjęcia z realizacji instalacji zamknięcia basenu przy domu oraz innych przestrzeni rekreacyjnych, dzięki czemu można z nich korzystać nie tylko latem, ale przez praktycznie cały rok. Zabudowy balkonów w systemie COPAL COVER są produktem europejskim cechującym się wysoką jakością, estetyką, oraz trwałością wykonania. Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie COVER sprawia, że każdy budynek wygląda luksusowo i nowocześnie a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem. Nasza firma przeprowadza zabudowy balkonów na terenie Warszawy oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą i do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania.

KORZYŚCI Z ZABUDOWY

W skład naszej oferty remontowo-budowlanej wchodzi także zabudowa balkonów. Wykonujemy ją od projektowania poprzez produkcję i montaż wg. Systemu Copal (certyfikat aprobaty technicznej ITB AT – 15 -5662 -/ 2002). Zabudowa balkonów tworzy konstrukcje nowoczesne, podwyższające estetykę oraz funkcjonalność zewnętrzną i wewnętrzną mieszkania.

Zobacz galerię systemu Cover

Zobacz również

O zabudowie

KORZYŚCI Z ZABUDOWY

W skład naszej oferty remontowo-budowlanej wchodzi także zabudowa balkonów. Wykonujemy ją od projektowania poprzez produkcję i montaż wg. Systemu Copal (certyfikat aprobaty technicznej ITB AT – 15 -5662 -/ 2002). Zabudowa balkonów tworzy konstrukcje nowoczesne, podwyższające estetykę oraz funkcjonalność zewnętrzną i wewnętrzną mieszkania.

zobacz więcej

System Copal

SYSTEM RAMOWY COPAL

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa.

zobacz więcej

SYSTEM VISION

SYSTEMY BEZRAMOWE VISION

COPAL VISION to system którego działanie opiera się na innowacyjnej konstrukcji układu jezdnego rolek pionowych. Przesuwanie paneli szklanych jest dzięki temu ciche i nie wymaga użycia siły. System ten pozwala na takie ułożenie okien, iż jest on zupełnie niewidoczny i umożliwia swobodny przepływ powietrza.

zobacz więcej

Certyfikaty

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Kliknij na poniższy link aby zapoznać się z certyfikatami jakosci oraz dokumentacją technologiczną.

zobacz więcej