Klasyczne kuchnie na wymiar

Remontując mieszkanie czy budując dom, trzeba zdecydować się na styl wykończenia wnętrz. Bardzo często wybierane są klasyczne aranżacje, które nie bez przyczyny od lat nie tracą na popularności. Kolejne trendy i mody bezpowrotnie przemijają, podczas gdy tradycyjne wzornictwo wciąż od setek lat jest obecne w domach Polaków. Dotyczy to również kuchni, w której poprzez zastosowanie klasycznych mebli i elementów wyposażenia da się uzyskać pożądane połączenie estetyki i funkcjonalności. W tego rodzaju wnętrzach można czuć się przyjemnie, a ich codzienne użytkowanie jest komfortowe.

Znakomity wybór stanowi klasyczna kuchnia na wymiar, którą w najlepszym wydaniu i konkurencyjnej cenie można zamówić w naszej firmie. Obszarem prowadzonej przez nas działalności jest głównie Warszawa, jednak zapewniamy wsparcie także Klientom z okolicznych miejscowości. Od prawie 30 lat dostarczamy wysokogatunkowe, gustowne meble kuchenne na zamówienie klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych. Tworzymy na potrzeby pomieszczeń każdej wielkości, korzystając ze starannie dobranych, jakościowych materiałów i wytrzymałych oraz funkcjonalnych części.

Kuchnię na wymiar wyróżnia idealnie dopasowanie mebli do danej przestrzeni. Każdy element wyposażenia jest dokładnie przemyślany i skonstruowany z myślą o konkretnym pomieszczeniu. Są to personalizowane i przygotowywane na zamówienie projekty dopasowane do określonych warunków, potrzeb i wymagań. Nie ma mowy o powtarzalności czy seryjnej produkcji – każdy mebel powstaje od podstaw pod kątem preferencji danego Klienta. Dzięki temu aranżacja wyróżnia się oryginalnością i atrakcyjnym designem.

Cechy klasycznych kuchni

Czym jeszcze cechują się klasyczne kuchnie, które w Warszawie i okolicach można zamówić za pośrednictwem naszej firmy? Jeśli porówna się je z wnętrzem zaprojektowanym w sposób nowoczesny, od razu widać różnicę. Mianowicie, tradycyjne meble kuchenne na wymiar z reguły cechują się brązowymi kolorami bądź mają biały odcień, a także mniej lub bardziej intensywne zdobienia, podczas gdy współczesne aranżacje najczęściej są jasne, a miejsce dekoracji zajmuje minimalistyczna prostota. Krótko mówiąc, klasyczne rozwiązania można określić jako eleganckie i gustowne i prawdopodobnie dlatego nigdy się nie nudzą.

Wybór tego typu mebli na zamówienie sprawia, że wnętrze staje się przytulne i wręcz chce się w nim przebywać. To bardzo ważne, aby domownicy na co dzień dobrze czuli się w kuchni, gdzie spędzają wiele czasu. Na korzystną atmosferę w pomieszczeniu wpływa również fakt zastosowania drewna jako podstawowego materiału, z którego wykonuje się tradycyjne meble na wymiar. Gwarantuje ono nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale również korzystnie wpływa na atmosferę wnętrza. Poza drewnem w takich kuchniach często pojawiają się także elementy kamienne, szczególnie blaty.

Wykończone w tradycyjny sposób meble tworzone na indywidualne zamówienie są świadomą inwestycją zamawiającego, dla którego liczy się wysoka jakość wykonania połączona z funkcjonalnością i trwałością. Na to wszystko można liczyć, robiąc zakupy w naszym sklepie, w którym ponadto oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. I choć klasyczne rozwiązania w wyposażeniu wnętrz są z reguły droższe niż nowoczesne, inwestycja jest warta dopłacenia ze względu na walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne.

Najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów

Różnica w cenie pomiędzy tradycyjnymi a współczesnymi meblami kuchennymi na wymiar wynika z faktu, że te pierwsze są z reguły bardziej kunsztownie wykonane przy użyciu wysokojakościowego materiału, jakim jest drewno. W związku z tym cechują się lepszą trwałością, ładniej się prezentują i są bardziej wytrzymałe, co siłą rzeczy przekłada się na wyższy koszt zakupu. Jest to jednak inwestycja całkowicie uzasadniona, rozsądna i – co najważniejsze – opłacalna ze względu na walory użytkowe i trwałość klasycznych mebli. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego z myślą o naszych Klientach proponujemy kuchnie na zamówienie w konkurencyjnych cenach, które, jak na warunki w Warszawie, można określić jako niskie.

Subtelne frezowania, szprosy, kunsztowne uchwyty, urozmaicone kształty i faktury – to główne cechy wizualne mebli na wymiar, które decydują o ich ponadczasowym charakterze, a jednocześnie budują przytulny nastrój. Tworzą harmonijną przestrzeń sprzyjającą spokojnemu nastawieniu, a jednocześnie są użyteczne. Zamawiając w naszej firmie wykonanie klasycznej kuchni na zamówienie, ma się gwarancję najwyższej jakości i uwzględnienia indywidualnych wymagań.

Tradycyjnie zaaranżowane, ozdobne meble to wybór dla osób świadomych swojego gustu architektonicznego, które wiedzą, czego chcą i nie poddają się aktualnym trendom. Zdają sobie sprawę, że przestrzeń oddziałuje na człowieka, dlatego dobierają wyposażenie wnętrz w sposób przemyślany i odpowiedzialny. Wiemy o ich potrzebach i wychodzimy im naprzeciw, projektując i wykańczając kuchnie na wymiar w Warszawie i okolicach.

Niepowtarzalny wygląd klasycznych kuchni.

Klasyczne meble mają w sobie duszę i wyglądają ponadczasowo, więc robią bardzo dobre wrażenie na gościach. To nie są artykuły wytwarzane na masową skalę, lecz zawsze indywidualnie, pod kątem potrzeb i wymagań konkretnego Klienta. Pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji można z nich korzystać przez długie lata, ciesząc się optymalnym połączeniem właściwości wizualnych i funkcjonalnych. Właśnie tego można oczekiwać po zamówieniu kuchni na wymiar w naszej firmie.

Aby cieszyć się pięknem wykonanych na zamówienie klasycznych mebli, trzeba pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu należy zakupić środek przeznaczony specjalnie do czyszczenia powierzchni drewnianych, który jednocześnie pozwala na usunięcie zabrudzeń oraz impregnuje materiał, przedłużając jego żywotność. Preparat powinien być dobrany do konkretnego gatunku drewna i z uwzględnieniem jego wykończenia – do matowych mebli kuchennych stosuje się bowiem inne produkty czyszczące niż do lakierowanych. W ramach współpracy zupełnie za darmo doradzamy Klientom w wyborze najlepszego środka.

Dzięki dwudziestopięcioletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wykonawstwie mebli jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zlecenie niezależnie od wielkości czy rodzaju pomieszczenia. Z powodzeniem zajmujemy się kuchniami, ale nie tylko – służymy pomocą również w przypadku aranżacji i wyposażenia innych wnętrz. W ramach współpracy zapewniamy całkowicie darmowe doradztwo w zakresie aranżacji pomieszczenia czy wyboru optymalnych materiałów. Realizując zlecenia na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach, bezpłatnie dzielimy się bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, dzięki czemu Klienci mogę wdrażać swoje projekty w sposób bezbłędny, ekonomiczny i efektywny.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90

Zobacz również

Łazienkowe

MEBLE ŁAZIENKOWE

To z kolei miejsce gdzie na krótki czas możemy odizolować się od innych, a także świata zewnętrznego, aby wyciszyć się i odprężyć. Meble, które temu towarzyszą, muszą odpowiednio „wsłuchać się w nasze emocje”.

zobacz więcej


Pokojowe

MEBLE POKOJOWE

Od tego czy będziesz wśród nich pracował, czy raczej odpoczywał, zależy ich design i funkcjonalność.

zobacz więcej

Szafy wnękowe

SZAFY WNĘKOWE

Nasza oferta zabudowy wnęk to szafy z drzwiami przesuwnymi w systemie SEVROLL, który świetnie wpisuje się w najnowsze, światowe trendy designu. Zawsze niezawodne i funkcjonalne.

Pragnienie pięknych wnętrz stale motywuje projektantów systemu SEVROLL do wprowadzania coraz to nowszych technologii.

zobacz więcej

Gabloty

GABLOTY

Gabloty służą do wyeksponowania wybranych przedmiotów w miejscach do tego przeznaczonych.

zobacz więcej

Ściany działowe

ŚCIANY DZIAŁOWE

Porozmawiaj z nami o nowoczesnym systemie ścian dzielących powierzchnię, bazujących przede wszystkim na konstrukcji aluminiowej.

zobacz więcej