Ściany działowe

Na jednej powierzchni wiele pomieszczeń

Szukasz sposobów na mądre zagospodarowanie przestrzeni? Ścianka działowa umożliwi Ci podział pomieszczenia na określone strefy. Za pomocą tego elementu możesz stworzyć komfortowe środowisko w domu lub biurze. W tym miejscu zamówisz nowoczesne szklane powierzchnie lub tradycyjne drzwi wewnętrzne. W tym miejscu z łatwością dostosujesz projekt do aranżacji pomieszczenia. Sprawdź przykładowe realizacje już teraz!

Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Praktyczna ściana działowa pozwala na elastyczne projektowanie wnętrza. Konstrukcja jest przenośna, dzięki czemu możesz zmienić układ pomieszczeń w dowolnej chwili. W ten sposób przemienisz przestronną salę na mniejsze gabinety oraz zyskasz nieco prywatności. Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Nasze produkty są stworzone z myślą o komforcie klientów. Z ich pomocą możesz stworzyć idealne miejsce do pracy, nauki lub odpoczynku. Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni projekt!

Funkcje ścianek działowych

Dlaczego warto postawić na dodatkowe drzwi wewnętrzne? Oto kilka podstawowych funkcji ścian działowych:

  • zapewnienie izolacji akustycznej – konstrukcje umożliwiają stworzenie prywatnych cichych gabinetów;
  • optymalizacja przepływu światła – szklane modele przepuszczają promienie słoneczne;
  • organizacja przestrzeni – ścianka służy do wydzielania mniejszych stref dostosowanych do potrzeb użytkowników;
  • urozmaicenie aranżacji – projekty przyciągają wzrok swoim atrakcyjnym designem. 

Nowoczesne ścianki działowe dodają pomieszczeniu ciekawego charakteru. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj!

Zastosowanie ścian działowych 

W jakim miejscu warto postawić nowoczesną ściankę działową? Konstrukcje te są stosowane w biurach, ponieważ sprzyjają produktywności. Drzwi wewnętrzne minimalizują liczbę bodźców, dzięki czemu pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w skupieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować wybrany model także w domu. W ten sposób domownicy mogą zyskać więcej prywatności i swobody w małym mieszkaniu. Szklane szyby są również montowane w hotelach, szkołach, lokalach usługowych oraz placówkach medycznych. Są one nowoczesne i estetyczne. Wybierz projekt i zorganizuj komfortową przestrzeń!

Nowoczesne projekty tworzone na wymiar

W tym miejscu znajdziesz szeroki wybór praktycznych drzwi wewnętrznych. Oferujemy drzwi loftowe, które przyciągają wzrok oryginalnym designem. Popularną opcją jest również ścianka ażurowa o ozdobnej powierzchni. Cenisz sobie prostotę? W takim razie projekty w stylu skandynawskim mogą okazać się trafnym wyborem. Możesz również postawić na elementy z karton gipsu. Jasne kolory oraz szklane szyby świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Firma Żar-Kar tworzy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Eksperci dostarczą Ci modele działowe pasujące do Twojej aranżacji pomieszczenia. Chciałbyś lepiej zorganizować przestrzeń? Odkryj nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

Zobacz nasze propozycje ścianek działowych

Zobacz również

Kuchenne

MEBLE KUCHENNE

Kuchnia to najczęstsze miejsce naszych codziennych spotkań z członkami rodziny. Jest jakby centrum emocjonalnym mieszkania.
Zadbamy o to, aby wśród mebli zaprojektowanych i wykonanych przez nas czuli się Państwo jak najbardziej komfortowo. Nasi projektanci postarają się właśnie o to.

zobacz więcej


Łazienkowe

MEBLE ŁAZIENKOWE

To z kolei miejsce gdzie na krótki czas możemy odizolować się od innych, a także świata zewnętrznego, aby wyciszyć się i odprężyć. Meble, które temu towarzyszą, muszą odpowiednio „wsłuchać się w nasze emocje”.

zobacz więcej


Pokojowe

MEBLE POKOJOWE

Od tego czy będziesz wśród nich pracował, czy raczej odpoczywał, zależy ich design i funkcjonalność.

zobacz więcej

Szafy wnękowe

SZAFY WNĘKOWE

Nasza oferta zabudowy wnęk to szafy z drzwiami przesuwnymi w systemie SEVROLL, który świetnie wpisuje się w najnowsze, światowe trendy designu. Zawsze niezawodne i funkcjonalne.

Pragnienie pięknych wnętrz stale motywuje projektantów systemu SEVROLL do wprowadzania coraz to nowszych technologii.

zobacz więcej

Gabloty

GABLOTY

Gabloty służą do wyeksponowania wybranych przedmiotów w miejscach do tego przeznaczonych.


zobacz więcej