Systemy bezramowe Vision

Każda przestrzeń zewnętrzna, czy to balkon, czy ogród jest szczególnie wykorzystywana latem, kiedy możemy nacieszyć się słońcem i przyjemną aurą bez wychodzenia z domu. Odpowiedni projekt i wyposażenie tego otoczenia pozwala na czerpanie przyjemności z przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie miejsca wypoczynku przed czynnikami atmosferycznymi, jak deszcz, wiatr, czy zimno. Dzięki temu będzie można w pełni z niego korzystać nawet w przypadku gorszej pogody, co umożliwi zabudowa balkonu. Firma Żar-Kar z Warszawy oferuje kompleksową i profesjonalną ofertę remontowo-budowlaną, w której znajduje się także propozycja systemów bezramowych Copal Vision, dzięki którym można stworzyć nowoczesne i praktyczne przeszklenia.

Jakie możliwości daje zastosowanie systemu bezramowego Vision

COPAL VISION to system, którego działanie opiera się na innowacyjnej konstrukcji układu jezdnego rolek pionowych. Przesuwanie paneli szklanych jest dzięki temu ciche i nie wymaga użycia siły. System ten pozwala na takie ułożenie okien, iż jest on zupełnie niewidoczny i umożliwia swobodny przepływ powietrza. Specjalnie zamontowane samozamykacze uniemożliwią także samoistne otworzenie się drzwi pod wpływem wiatru i stanowią zabezpieczenia antywłamaniowe. Zabudowa balkonów i tarasów w tej technice wykorzystuje szkło hartowane o grubości 6 lub 8 mm w zależności od tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć. Instalacja przeszkleń ma też pozytywny wpływ na bilans energetyczny budynku, zmniejszając utraty ciepła. Szyba może sięgać tylko balustrady w formie okna lub dochodzić do podłogi jako drzwi o wysokości do 2400 mm. Konstrukcję można dokładnie dopasować do kształtu budynku, zakładając dowolną ilość skrzydeł o maksymalnej szerokości do 650 mm.

vision

Zalety zabudowy balkonów, tarasów i werand w technice Vision

Zabudowanie systemem COPAL VISION stanowi praktyczną osłonę balkonu bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd, który nie tworzy żadnych ograniczeń w postaci widocznych elementów konstrukcji. Jedną z wielu zalet użycia technologii Vision jest łatwość codziennego użytkowania osłon. Panele lekko przesuwają się po szynach. Wysoka trwałość i niezawodność systemu została uzyskana dzięki profilom aluminiowym najwyżej jakości, czego potwierdzeniem jest aprobata Instytutu Techniki Budowlanej. Komfort użytkowania wnętrza jest nieporównywalny do otwartej przestrzeni, szyby doskonale chronią przed wiatrem, czy deszczem. Można na nich również zamontować zasłony lub rolety przeciwsłoneczne, co sprawdzi się w miejscach mocno nasłonecznionych. Zabudowy balkonu warto wykorzystać jako oranżerię lub ogród zimowy do przechowywania roślin. Istnieje możliwość wykorzystania systemu w celu stworzenia zamkniętego basenu lub innej przestrzeni rekreacyjnej, nadającej się do użytkowania przez cały rok. Szyby ochronią wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi oraz zimnem a my poczujemy się jak na zewnątrz. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi od projektowania, po montaż, do zabudowy balkonów na terenie Warszawy oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.

KORZYŚCI Z ZABUDOWY

W skład naszej oferty remontowo-budowlanej wchodzi także zabudowa balkonów. Wykonujemy ją od projektowania poprzez produkcję i montaż wg. Systemu Copal (certyfikat aprobaty technicznej ITB AT – 15 -5662 -/ 2002). Zabudowa balkonów tworzy konstrukcje nowoczesne, podwyższające estetykę oraz funkcjonalność zewnętrzną i wewnętrzną mieszkania.

Zobacz galerię systemu Vision

Zobacz również

O zabudowie

KORZYŚCI Z ZABUDOWY

W skład naszej oferty remontowo-budowlanej wchodzi także zabudowa balkonów. Wykonujemy ją od projektowania poprzez produkcję i montaż wg. Systemu Copal (certyfikat aprobaty technicznej ITB AT – 15 -5662 -/ 2002). Zabudowa balkonów tworzy konstrukcje nowoczesne, podwyższające estetykę oraz funkcjonalność zewnętrzną i wewnętrzną mieszkania.

zobacz więcej

System Copal

SYSTEM RAMOWY COPAL

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa.

zobacz więcej

SYSTEMY COVER

SYSTEMY BEZRAMOWE COVER

COPAL COVER to bezramowe zabudowy balkonów, loggii, werand i tarasów. System doskonale pasuje do wszystkich typów balkonów, bez względu na ich rozmiar i kształt. Dzięki swojej konstrukcji, panele przejeżdżają przez narożniki o kącie 90 °, jak również istnieje możliwość konstruowania balkonów łukowych przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu.

zobacz więcej

Certyfikaty

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Kliknij na poniższy link aby zapoznać się z certyfikatami jakosci oraz dokumentacją technologiczną.

zobacz więcej