Projekt kuchni na wymiar nr.2

Jeśli pragną Państwo stworzyć nowoczesną aranżację, to doskonałym wyborem będzie skorzystanie z naszego projektu kuchni na wymiar. W bryłowej formie mebli zastosowano płynne połączenie kolorów. Klasyczny, geometryczny kształt frontów zestawiono z listwami frezowanymi wykończeniowymi, co dodaje wnętrzu nutę subtelnej elegancji i wpisuje się zarówno w skandynawski, jak i rustykalny styl. Z kolei linearne uchwyty zapewniają maksimum wygody, a jednocześnie doskonale pasują do całej zabudowy kuchni. Warto także zwrócić uwagę na część przeszklonych szafek, co pozwala na wyeksponowanie choćby zastawy stołowej. Niska zabudowa kuchni na wymiar umożliwia komfortowe korzystanie ze wszystkich szafek. Umieszczenie na odpowiedniej wysokości pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb wszystkich domowników. Dodatkowo w projekcie zostały wykorzystane półki wiszące, a także wieszaki dzięki temu utrzymanie porządku jest jeszcze łatwiejsze.

KONTAKT

Kuchnia z wyspą na wymiar

Kolejną zaletą jest zastosowanie wyspy kuchennej, która w znaczący sposób wpływa na ergonomię, a jednocześnie podkreśla nowoczesność tego pomieszczenia. Jest ona dwustronna, a przy tym posiada ukryte szafki i kosze typu cargo, dzięki temu zyskuje się dodatkowe miejsce do przechowywania. Z kolei na bocznych półkach można kłaść najpotrzebniejsze akcesoria, które chce się zawsze mieć pod ręką, choćby podczas przygotowywania posiłków. Obok warto umieścić taborety posadowione na metalowej podstawie, które będą idealnie pasować. Dzięki temu ten element może pełnić także rolę stołu, przy którym warto spędzać czas zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi, szczególnie że jego oprawa jest niezwykle elegancka. Taki element wyposażenia może dzielić przestrzeń pomieszczenia, co sprawdzi się szczególnie w kuchni otwartej na salon, ale również takiej połączonej z jadalnią. Umożliwia także jej podział na strefy, choćby na roboczą i miejsce do wypoczynku. Nowoczesne kuchnie na wymiar z wyspą to sposób na zyskanie większej ilości szuflad i szafek bez efektu aranżacyjnego przeładowania.

Meble kuchenne na wymiar utrzymane są w delikatnej kolorystyce. Połączenie bieli i szarości frontów meblowych z drewnianym blatem nadaje zabudowie subtelny charakter i doskonale do siebie pasuje, tworząc harmonijne wnętrze. Warto także zwrócić uwagę na stylizowany okap wyspowy, który wpisuje się w ludwikowski styl i dodaje wnętrzu nutę glamour.

Wszystkie meble na wymiar z naszej oferty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak płyty meblowe i drewno, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zatem jeżeli szukają Państwo idealnych mebli kuchennych na zamówienie w nowoczesnym stylu, to warto skorzystać oferty firmy Zar-Kar. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90