Projekt kuchni na wymiar nr.4

Każda kuchnia niewątpliwie powinna być funkcjonalna, ale jednocześnie zaspokajać potrzeby dotyczące estetyki wnętrza. Te warunki są spełnione w projektach Zar-Kar. Białe fronty z podfrezowaniem zostały użyte z brązowymi, imitującymi rysunek drewna, które wyposażono w linearne, czarne uchwyty. Jedno i drugie rozwiązanie zapewnia maksimum wygody i jednocześnie świetnie się prezentuje. Ponadto tworzy zestawienie nowoczesności i klasyki. Stanowi połączenie postindustrialnej stylistyki z elegancją, wysokim połyskiem oraz doskonałymi rozwiązaniami aranżacji hi-tech. Można jednak dostrzec również nutę eklektyzmu w postaci płytek w przestrzeni pomiędzy blatem a górną zabudową. Ich geometryczne formy zachwycają i tworzą złudzenia optyczne, niczym w dziełach op-art, a także świetnie komponują się z gładką powierzchnią białych frontów mebli kuchennych na wymiar. Widoczna mozaika z motywami sześcianów, trójkątów i sześciokątów, a także kolorystyka idealnie współgrają z frontami.

KONTAKT

Projekt nowoczesnej zabudowy kuchennej na wymiar

Warto także zwrócić uwagę na zabudowę pod sufit, dzięki której zyskuje się sporo miejsca do przechowywania. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni. Nasze meble na wymiar posiadają wysokie cokoły, które przedłużają trwałość szafek, gdyż zapobiegają przedostawaniu się wilgoci, ale mają również walory dekoracyjne. Są one utrzymane w rozbielonych szarościach, co doskonale się prezentuje i wpisuje w nowoczesną aranżację. Na uwagę zasługują również panele podsufitowe, które są bardzo estetyczne, a w przypadku okapu ukrywają również przyłączenia.

W tym projekcie zastosowano biały blat roboczy, który doskonale pasuje do mebli. Jednocześnie jego rozmiar zapewnia właściwy sposób pracy i wygodę jej wykonywania. Można na nim umieścić zarówno sprzęty, jak i pojemniki do przechowywania żywności. Zabudowane urządzenia, takie jak piekarnik czy kuchenka mikrofalowa, nie zaburzają estetyki wnętrza, ale wpisują się w daną aranżację. Jednocześnie umieszczone są na bezpiecznej wysokości, co sprawia, że ten projekt jest praktyczny również dla rodziny z dziećmi.

Jeśli interesują Państwa nowoczesne kuchnie na zamówienie z nutą eklektyzmu, to zapraszamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jednak wykonujemy projekty i realizacje dla Klientów indywidualnych i biznesowych z całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Staramy się łączyć innowacyjne rozwiązania z tradycyjnym podejściem do designu użytkowego.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90