Projekt kuchni na wymiar nr.3

Dla miłośników minimalizmu i surowej aranżacji doskonałym wyborem jest nasza sterylna kuchnia na wymiar. Warto zwrócić uwagę na bryłową formę mebli, która wpisuje się w bardzo modny geometryzm, a jednocześnie zachwyca swoją estetyką. Zastosowana wysoka zabudowa bez szafek górnych nie tylko podkreśla estetykę, ale zapewnia też maksymalną funkcjonalność i wygodę korzystania. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w przypadku małych powierzchni, które ponadto nie zostaną przytłoczone. Dzięki temu zyskuje się także solidną pojemność i sporo miejsca do przechowywania. Zabudowa na wymiar pozwala na wykorzystanie nawet wąskich wnętrz, gdyż wysokość i szerokość mebli można dopasować do pomieszczenia.

KONTAKT

Proste i nowoczesne meble kuchenne na wymiar

Przełamaniem prostoty mebli są prostokątne uchwyty w szafkach dolnych, które jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania. Taka zabudowa kuchni zachwyca swoim wysublimowaniem i ponadczasową elegancją. Kolejną zaletą jest kolor frontów. Biały w matowym wykończeniu idealnie podkreśla typ śródziemnomorski aranżacji i świetnie będzie komponować się zarówno z białymi ścianami, jak również szarymi, tworząc bardzo modny kontrast. Jasne wybarwienie optycznie powiększa też przestrzeń, nie zaburzając przy tym jej proporcji. Takie meble kuchenne zostały zestawione z drewnianymi blatami, co tworzy nie tylko stylowe, ale i harmonijne połączenie, które oczywiście jest także bardzo modne.

Kolejnym elementem zasługującym na uwagę jest wyspa kuchenna, która zapewnia maksymalną funkcjonalność. Może służyć jako blat roboczy i sprawdzi się podczas przygotowywania posiłków, ale jest jednocześnie ciekawą alternatywą dla klasycznego stołu. Obok niego świetnie prezentują się wysokie taborety wykonane z drewna, posadowione na cienkich nogach. Taka wyspa świetnie prezentuje się także w nowoczesnej kuchni otwartej na salon i może doskonale komponować się z jasnymi meblami, choćby takimi utrzymanymi w skandynawskiej stylistyce. Sprawdzi się także do mieszkania urządzonego w industrialnym stylu. Jej subtelny charakter i jednocześnie surowość spodobają się osobą preferującym minimalizm, ale i ponadczasową elegancję. Tutaj również połączono białe wybarwienie frontów z brązowym blatem, co tworzy monochromatyczną całość. Należy oczywiście zauważyć, że jej prostokątna podstawa, zakończona jest wysuniętym drewnianym blatem, co świetnie się prezentuje.

Jeżeli szukają Państwo doskonałej jakości mebli na zamówienie, to warto skorzystać z oferty naszej firmy Zar-Kar., której siedziba znajduje się w Warszawie. Tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar na podstawie projektów i indywidualnych preferencji.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90