Projekt kuchni na wymiar nr.7

Utrzymana w kolorze czystej bieli zabudowa kuchenna z wyspą jest naszą odpowiedzią na zmieniające się dynamiczne trendy i potrzeby Klientów. Kuchnia na wymiar utrzymana jest w minimalistycznym stylu i doskonale sprawdzi się zarówno w obszernej, przestronnej kuchni, jak i w mniejszym pomieszczeniu, np. kawalerce zapracowanego singla. Połączenie ponadprzeciętnej jakości wykonania, nowoczesnego designu oraz funkcjonalności na najwyższym poziomie czyni prezentowany projekt idealnie dopasowanym do Państwa potrzeb, a także indywidualnego stylu życia.

Nowoczesna kuchnia na wymiar – najważniejsze zalety:

  • nieograniczone możliwości zabudowy każdego wnętrza,
  • użyteczna, przemyślana konstrukcja z najwyższej jakości materiałów,
  • starannie zaprojektowana wyspa kuchenna, podnosząca estetykę i funkcjonalność zestawu,
  • meble kuchenne idealnie pasujące do większości nowoczesnych aranżacji,
  • bogaty wybór wariantów kolorystycznych.

KONTAKT

Meble kuchenne z wyspą – nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do małych i dużych wnętrz

Tym, co wyróżnia proponowany przez nas zestaw mebli kuchennych spośród wielu podobnych rodzajów zabudowy, jest jego przemyślana konstrukcja oraz spektakularny efekt wizualny, uzyskany dzięki jednolitej, pochłaniającej światło kolorystyce. Integralnym i jednocześnie centralnie usytuowanym elementem kompletu jest nowoczesna wyspa (na zamówienie), która znacznie ułatwia dostęp do podstawowego wyposażenia kuchni. Jej zastosowanie pozwala lepiej rozplanować rozkład poszczególnych urządzeń w mniej przestronnych wnętrzach. Modna zabudowa z wyspą pozwoli w efektowny sposób zaaranżować kuchnię zintegrowaną z salonem, niezależnie od metrażu i sposobu połączenia obu pomieszczeń.

Stylowa zabudowa kuchni – Warszawa

Do stworzenia proponowanego zestawu mebli kuchennych zastosowaliśmy niezawodne rozwiązania od najlepszych producentów. Na uwagę zasługuje duża pojemność szafek, pozwalająca maksymalnie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni. Jednocześnie przygotowując meble na wymiar, jesteśmy w stanie tak zaprojektować zabudowę, by umożliwić Państwu szybki i łatwy dostęp do każdej szafki, szuflady, wnęki lub półki. Obok przemyślanej konstrukcji, nasze meble na zamówienie wyróżniają się solidnym wykonaniem z najwyższej jakości płyt wiórowych i akcesoriów, co gwarantuje ich wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy wstępną, indywidualną wycenę projektu. Eleganckie i nowoczesne kuchnie na wymiar oferujemy Klientom z Warszawy oraz okolic.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90