Projekt szafy wnękowej na wymiar nr.2

Coraz popularniejsze rozwiązanie, jakim są szafy wnękowe na wymiar, znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Proponowany przez nas projekt będzie idealnym sposobem na zagospodarowanie garderoby w domu lub mieszkaniu. Wyróżniają go niczym nieograniczone możliwości na zabudowę oraz swoboda w doborze wyposażenia. Ta nowoczesna, stylowa forma w kolorze jasnego drewna zapewnia komfort i swobodę użytkowania, umożliwiając przechowywanie wszystkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu.

Zabudowa wnęki na wymiar – główne korzyści:

  • stylowa, nowoczesna forma aranżacji garderoby,
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu,
  • brak wolnostojących szaf i mebli optycznie powiększa wnętrze,
  • więcej wolnej przestrzeni dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych,
  • bogate możliwości w zakresie zabudowy i wyposażenia szaf wnękowych,
  • uniwersalna kolorystyka – jasne drewno,
  • najwyższa jakość zastosowanych materiałów i akcesoriów.

KONTAKT

Szafa wnękowa do zabudowy

Stylowa, wnękowa szafa do garderoby jest nie tylko pomysłowym i kreatywnym, ale jednoczesne niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Można je dostosować do dowolnych wymiarów i charakteru wnętrza, zachowując jego specyfikę i zwiększając ilość wolnej przestrzeni. Jednocześnie, taki typ zabudowy może całkowicie rozwiązać problem aranżacji ścian, stanowiąc ich efektowną dekorację. Ilość półek, szuflad i wieszaków, ich pojemność, wymiary oraz rozmieszczenie są kwestią indywidualną i zawsze zależą od potrzeb Klienta. Oczywiście, jako profesjonalny wykonawca systemów zabudowy szaf wnękowych, służymy Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań.

Szafy na zamówienie – Warszawa

Stylowa i uniwersalna kolorystyka, którą odznacza się proponowana szafa wnękowa, czyni ją idealnym wyborem zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz oraz stylizacji. Możliwość zastosowania drzwi przesuwnych lub skrzydłowych pozwala dostosować sposób korzystania z szafy do indywidualnych preferencji użytkownika. Jednocześnie proponujemy Państwu szereg poręcznych akcesoriów, które ułatwią organizację i przechowywanie rzeczy w szafkach lub szufladach. Oferujemy m.in.: systemy do wieszania ubrań, stojaki na obuwie, wkłady do szuflad czy wieszaki. Zapewniamy również bogaty wybór dodatkowego wyposażenia, obejmujący m.in.: dedykowane lustra, oświetlenie meblowe oraz wiele innych elementów dostępnych w standardzie, oraz na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej warszawskiej firmy.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90