Projekt szafy wnękowej na wymiar nr.1

Tym z Państwa, którzy pragną w efektywny i funkcjonalny sposób połączyć sypialnię z garderobą, proponujemy stylową szafę wnękową do zabudowy. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko oszczędność miejsca, ale również maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w sypialni. Szafa na wymiar pozwoli Państwu mieć zawsze pod ręką zarówno najpotrzebniejsze ubrania i akcesoria, jak i wygodnie przechowywać rzeczy nieużywane na co dzień. Szeroka gama kolorów i faktur oraz dostępnych opcji wykonania pozwala stworzyć unikatową zabudowę wnęki, która odpowie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szafa wnękowa na wymiar – najważniejsze zalety:

  • praktyczne połączenie garderoby i sypialni,
  • ekskluzywny efekt wizualny w pomieszczeniu,
  • zagospodarowanie wolnej przestrzeni,
  • szerokie możliwości zabudowy i wyposażenia szafy,
  • nowoczesna, minimalistyczna estetyka,
  • możliwość wyboru spośród szerokiej gamy faktur i kolorów.

KONTAKT

Nowoczesne szafy wnękowe do zabudowy – Warszawa

Mając na uwadze połączenie niezawodności, spektakularnego designu oraz użyteczności, proponujemy szafę wykonaną z najwyższej jakości tworzywa w jednym z najmodniejszych kolorów. Proponowana zabudowa doskonale wpisuje się we współczesne trendy aranżacji wnętrz, zmierzające coraz bardziej w kierunku nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Podobnie jak wszystkie oferowane przez nas rozwiązania z dziedziny zabudowy wnęk, proponowana szafa może zostać wyposażona w drzwi przesuwne lub skrzydłowe, w zależności od koncepcji zagospodarowania pomieszczenia oraz dostępnej ilości miejsca sypialni.

Praktyczne i stylowe rozwiązanie – zabudowa wnęk na wymiar

W ramach wyposażenia wnętrza proponujemy Państwu solidne drążki do zawieszania odzieży, pojemne szuflady oraz wytrzymałe półki z odpowiednio grubej płyty meblowej. Układ, wymiary oraz charakter zabudowy takiej wnęki może zostać dopasowany do Państwa indywidualnych preferencji, oraz planowanego sposobu użytkowania. Niezależnie od tego, jakie rozwiązania zostaną wybrane, gwarantujemy użycie najwyższej jakości prowadnic, rolek, zawiasów czy systemów cichego domyku. Wszystko po to, by wykonane na indywidualne zamówienie szafy wnękowe spełniały wszystkie swoje funkcje przez wiele lat eksploatacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wymiarów i dostępnych rozwiązań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę oraz projekt zabudowy, którą zrealizujemy w dowolnym miejscu w Warszawie lub okolicach.

Kontakt

ŻAR & KAR
ABC Nowych Wnętrz

ul. Siedzibna 39
Warszawa

zar-kar@zar-kar.com.pl

tel.: 22 811 11 27
tel.: 22 499 55 90